Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászi vizsgálaton...

Első nőgyógyászi vizsgálaton szűz voltam, de ha ezután nem úgy állok oda, ultrahangos vizsgálat alatt ki tud ez derülni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

szerintem a nőgyógyász leszarja. mármint most komolyan, nem hiszem hogy azzal fog foglalkozni hogy "jaj a kis cuncika elvesztette a szüzességét gyorsan elmondom anyucinak" vagy ilyesmi...

ne haragudj ha kicsit bunkó stílusban írtam, nem akartalak megbántani, csak nem értem hogy miért aggódsz ezen ennyire... lehet hogy már nem is emlékszik hogy az voltál-e vagy sem.

(remélem nem értettem félre a kérdést amúgy :D)

2017. aug. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
95%
A nogyogyasz napi 40 nuniba nyukal miert pont a tieddel foglalkozna annyira? Egyebkent az orvos nem hulye .
2017. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Stark2000 válasza:
86%
Egyetértek a másodikkal. :D
2017. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem is fogja érdekelni, ráadásul uh-n nem is látja, nem is nézi.
2017. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Persze, mert megvilágítja a hiányzó(!) szűzhártyádat! (LoL... a méhedre kiváncsi te észlény)
2017. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igen,ki tudja deríteni,de ez őt egyátalán nem érdekli,mert nem fogja szétkürtölni,hogy xy egyén már nem szűz. (Érvényben van az orvosi titoktartás) Sőt ultrahangos vizsgálaton ilyet nem is tudnak kideríteni!!! Legfeljebb akkor,ha terhes vagy,de gondolom nem.
2017. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyok terhes és tudom nem érdekli:))) De anyum végig mellettem van a vizsgálat alatt és nem esne jól se neki, se nekem, ha ilyesmi derülne ki, nem igaz? Tehát akkor 50-50% az arány..na mindegy, várok még vele
2017. aug. 22. 10:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem feszélyezne, de ez személyfüggő. Ha ennyire félsz attól hogy fény derülne rá, egyszerűen válasz olyan időpontot hogy egyedül kelljen elmenned. (gondolom ha már elveszetted, vagy annyira nagy lány)
2017. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

uh-n nem nézi, nem érdekli, így nem is fogja közölni, hogy jééé, ez a lány már nem szűz. egyszerűen csak lediktálja amit lát, méhed, petefészked, stb.


viszont lehet előtte rákérdez, mert előfordulhat, hogy jobban lát a hüvelyi uh-val, de azt csak akkor használja, ha már voltál fiúval. amúgy hasit csinálna. és nyilván anyád sem most jött le a falvédőről, hogy ne essen le egyből.


menj nélküle. az a legjobb megoldás.

2017. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként a szüzességet ellehet veszteni szexen kívül mással is. pl: tornával, spárgázol egyet és hoop, szét szakad!


Barátom b.nőjének aki tornász így vesztette el.

(ez nem baromság)

2017. szept. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!