Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit kényelmetlen nekem a...

Kicsit kényelmetlen nekem a tampon, ez azt jelenti, hogy nem dugtam fel elég mélyre?

Figyelt kérdés
Most először használok tampont, minit raktam be, de egyáltalán nem kényelmes. Amikor bevezettem is fájt egy picit, ezért nem nyomtam tovább. De amikor legugolok, akkor érzem hogy ott van, meg állok akkor is. A vége eltűnt, az nincs kint, de olyan kellemetlenül érzem magam. Valaki tud valamit tanácsolni?

2017. aug. 21. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, akkor nincs elég mélyen.
2017. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha mélyebre dugom az már eléggé fáj, vagy szorítsam össze a fogam, és tűrjek? :D
2017. aug. 21. 10:29
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha jól van berakva, akkor egyáltalán nem lehet érezni.

Ha pl. gyenge a vérzés, akkor nehéz feltenni.

Ha nem megfelelő pozíciót választasz, akkor is nehezebb.

Ki kell tapasztalni, hogy neked, hogyan jó. De ne erőltesd semmiképp.

Olyan is szokott lenni, hogy nem teljesen egyenesen megy, amikor benyomod és azért fáj. Szóval nem egyszerű :) Nekem is sokszor csak otthon sikerül betennem. Nyilvános helyek wcjében már inkább nem is próbálkozom, berakok egy betétet inkább.

2017. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Erős vérzésem van, próbáltam kivenni, hogy akkor inkább egy betétet rakok be, de nagyon fáj, ha ki akarom szedni :(
2017. aug. 21. 10:39
 5/10 anonim ***** válasza:

4: ha fáj kiszedéskor, akkor elvileg még nincs igazán feltelve. Ha megtelt vérrel, akkor könnyen kijön. Nekem is volt úgy, hogy nem nagyon volt meg, de ki akartam cserélni, mert már régóta bent volt, és akkor nagyon fájt, ahogy húztam ki.

De lehet hogy neked most azért fáj, mert valahogy rossz helyen van.

2017. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam bent? Igazából még csak kb negyed órája van bent, azóta itt szerencsétlenkedem :D.
2017. aug. 21. 10:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Negyed óra alatt még biztosan nem lett nagyon véres. De ha tudod, akkor vedd ki.
2017. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi, elég élhetetlennek és szerencsétlennek érzem magam ://
2017. aug. 21. 10:51
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Nem kell :) Most próbáltad ki először, persze, hogy fura érzés és még nem tökéletes minden.
2017. aug. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: köszi ez kedves tőled, legközelebb akkor próbálom ki a tampont, amikor itthon lesz a nővérem, inkább nem csinálok magánakciókat :D
2017. aug. 21. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!