Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nyúlok magamhoz éjszaka?...

Miért nyúlok magamhoz éjszaka? Lehet valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés
Néha amikor felébredek éjszaka akkor érzem, hogy ott van a kezem és nem tudom miért vagy hogy mitől és nem is emlékszem rá hogy mit csináltam. Az is érdekel, hogy más is tapasztalt már-e ilyet? Hogy tudnám leszoktatni magam erről? Mert nagyon zavaró és kellemetlenül érzem magam tőle.

2017. aug. 21. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Talán vannak vágyaid, amiket nem elégítesz ki, nincs párod, nem végzel önkielégítést. De csak tippelek.

Szerintem ne érezd magad kellemetlenül. Ez természetes. Velem konkrétan olyan még nem volt, hogy ilyenre ébredtem volna. Olyan volt, hogy arra ébredtem, hogy be vagyok indulva, valami olyat álmodtam, és akkor reggel megsimogattam magam.

2017. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Lehet amiatt van, de nem álmodok olyanokat vagy lehet nem emlékszem rá. De azért akkor is zavaró.
2017. aug. 21. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Otthon nem gond. Vonaton, buliban elaludva a kellemetlen.
2017. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor jártam így, mikor nem tudom milyen anyagból volt a pizsamám alsója és irritált odalent. >< arra tippeltem, hogy ahogy álmodban megpiszkálom az arcom ha rászáll egy szúnyog, vagy csiklandozza a hajam úgy simán előfordulhat, hogy a pizsama alsót igazgattam.

(Lány vagyok, nem tudom fiúknál hogy megy, de én azért felébrednék ha önkielégítést végeznék álmomban lol)

2017. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak odateszed a kezed és nem kezded el simogatni, az tudat alatti. Ha simogatod is, ott már "észnél kell lenned."
2017. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sensei165 válasza:
75%
Igen, szerintem nyúlj magadhoz, normálisan nappal, mert nyílván a tested ezt kívánja, csak ébren elnyomod magadba ezt az érzést. Pedig ez természetes egészséges, és nemm kell rosszúl érezni magad tőle.
2017. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A pizsama anyaga lehet, mert csak néha van ilyen és most hogy jobban belegondoltam lehet hogy csak akkor fordult elő amikor kifejezetten abban a nadrágban aludtam. Szerintem csak odarakom a kezem öntudatlanul. Köszi a válaszokat.
2017. aug. 22. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!