Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gyerekágyi folyásom közel 6...

A gyerekágyi folyásom közel 6 hétig tartott, holnap lesz a kicsi 12 hetes és még nem jött vissza a menstruációm. Terhesség kizárva. Lehet valami gond oda bent?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos tudná megmondani ultrahanggal, de nem valószínű. Azelső vérzés megjöhet a szülés után 6 héttel és másfél évvel is, és közte bármi normális. Főleg, ha szoptatsz.
2010. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy még nem jött meg. Ha szptatod a picit, akkor egy ideig még nem is fog, mert a hormonjaid most nem ezzel foglalkoznak. Van, akinek 1 évvel szülés utn jön csak az első. Egyénenként változó, emiatt ne aggódj. Viszont fontos tudnod, hogy peteérés menstruáció előtt 2 héttel van, tehát miután nem tudhatod, hogy mikor jön meg először, ha nem akartok most rögtön másik babát, akkor védekeznetek kell.
2010. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm.De nem szoptatok,ő a 3.babám és egyiket sem tudtam szoptatni,De náluk a gyerekágyi kb 2 hétig tartott,8 hetesek voltak és vissza jött a vérzésem.Ezért furcsállom most,hogy mi lehet.
2010. máj. 25. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A harmadik babámnál én is máshogy voltam mint a másik kettővel!Nekem is elhúzódott a gyerekágyim, 3 és fél hónapos volt a kislányom amikor megjött de akkor szinte dőlt belőlem 3 napig!Elmentem orvoshoz aki azt mondta minden rendben és onnantól kezdve vissza állt a ciklusom normálisra!Azért lehet el kéne menned orvoshoz,legalább kontroll vizsgálatra ha még nem voltál!:)
2010. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam 6 hetes kontrollon.Minden rendben volt.Neked is köszönöm a választ!Hát ha még sokáig semmi max felhívom az orvosomat.
2010. máj. 25. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!