Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakran visszatérő hólyaghurut...

Gyakran visszatérő hólyaghurut? Okozhatja székrekedés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 2 hónapja rendszeresen visszatérő hólyaghurutom van. Nehány nap alatt enyhül, különösen akkor ha sikerül székletet ürítenem. Elég nehezen tudok wc-re mennem pedig kulon viszek be rostot es sokat iszok. Nem tudom hogy a visszatérő hólyaghurutom at okozhatja e a szekrekedes? Mit tehetek? Antibiotikumot szedtem, de visszatert sajna.. Bakterium nincs mert kuldtek steril vizeletet tenyesztesre miutan ujra jelentkeztek a tünetek. Volt már valaki igy? Mi lehet ez? 😞
2017. aug. 21. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak D-Mannose kapszulát!
2017. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem székrekedés nem okozhatja. Inkább a székletben lévő E coli okozza a hólyaghurutot. Igyál rengeteg gyógyteát. Kamilla, cickafark, csalán, csipkehús, apróbojtorján. A legfontosabb a medveszőlő levél tea, amit 3-4 napig kell inni. Ez utóbbit áztatni kell legalább 6 órát hideg, vagy langyos vízzel.
2017. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős.

Nekem rengeteget segített, hogy rászoktam a sok-sok folyadékbevitelre. Nyugodtan igyál meg 2-3 litert naponta, folyamatosan akkor is ha nem vagy szomjas. A sok folyadék átmossa a húgyhólyagot, a baktériumok így nem tudnak benne megtelepedni és elszaporodni sem.


Szedjél folyamatosan tőzegáfonya kapszulát! Nagyon hatásos a hólyaghurutra. Reggel-este vegyél be egyet-egyet. Folyamatosan. Segít a megelőzésben és a tüneteket elmulasztja. (terhesen is lehet-ajánlatos szedni megelőzésre)


Tényleg hatásosak, próbáld ki!

2017. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

Évekig szenvedtem nászutas felfázással, mert soha nem volt rendszeres a székletem, mindig székrekedésem volt. Tudni kell, ha sokáig van a szélklet a belekben, akkor a szervezet visszaszívja belőle a folyadékot, a folyadékkal együtt pedig az e-colit is. Ha rendszeresen kakilok, mondjuk naponta egyszer vagy minden második nap, akkor nem fázom fel :) Egyébként, ha mgéis óvatos szeretnék lenni, vagy mégis beüt a krach akkor d-mannose-t használok én is, megéri megvenni,akkor is ha drága. Ki kell tapasztalni a használatát, ha érdekel, akkor írj privátban és leírom :) Minden jót!!

2017. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!