Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Le szeretnék fogyni de mégis...

Le szeretnék fogyni de mégis fogyan?

Figyelt kérdés

160cm 72kilo! Hogyan tudnák le fogyni? Hogy tudnám el kezdeni? Mik lehetnek a hátrányok? Mozogni mit mozogjanak?


Valaki le tudns írni mindent?



2017. aug. 23. 21:31
 1/2 anonim válasza:
Étrend, kaja, kardió, pihenés.
2017. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

oké mivel elégé untakozok ezért le irom hogy szerintem mit kéne tenned a saját tapasztalataim apalján

kezdjük a reggelel keljél fel minnél korában és 8:00-kor szoktam kelni majd tornáz általában az ilyen oldalak 30 perc tornát szoktak javasolni de én 15 percet szoktam tornázni azt nem tudom meg mondani hogy mit tornáz probáld meg azt csinálni amit tesi orán szoktatok vagy valamit amien mozogsz pl ugrály ugrokötelez vagy ilyesmi mert a regeli torna vérpezsditő és jobb lesz a vrkeringésed és a hagulatod és kiegyensulyozotab lesz regelire ha megiszod akkor igyál kávét cukor és tej nélkül mert a kávé felgyorsitja az anyagcserédet meg hogy éhen se maradj regelire egyél vagy rozskenyeret vagy cukormentes müzlit és a müzlit egésznap bármikor eheted mert az laktat de nem hízlal ne egyél finomlisztből készült pékárukat csakis rozslisztből ne egyél banánt és szölöt meg néz utána hogy meik gyümölcsökben van sok cukor és azokat probáld meg elkerülni és este jelölj ki egy időpontot ami után már nem eszel nálam ez 18:00 -kor kezdődik meg igyál sokk vizet hogy az anyag cseréd felgyorsuljon és igy is gyorsabban fogsz szerintem fogyni

2017. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!