Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg mikir már...

Miért nem jön meg mikir már egy hete kellett volna?

Figyelt kérdés
Nyaralni mentünk és hogy a végére ne jöjjön meg a neten olvasgattam praktikákat erre, citrom, c-vitamin, de mindkettöt kis mennyiségben csináltam. És ezután már 7 napja késik. Csináltam tesztet kettöt is pár nappal ezelött és ma, de mindkettö negativ lett.. lehetséges hogy mégis terhes lennék vagy ennyire eltolta a citrom, c-vitamin?
2017. aug. 24. 07:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Mikor* elnézést
2017. aug. 24. 07:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Nemrég egy ilyen mensi eltolásos kérdéshez én is a citromot javasoltam mert egyszer hallottam a tv- ben, hogy a profi úszók is ezt alkalmazzák versenyek előtt.

Akkor jól le lettem pontozva.

Ezek szerint mégis csak működik.

Ennyi késèst a teszt kimutatott volna ha terhes lennél.

2017. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A citrom/ c vitamin kombó nálam is késleltetni szokta. Általában 4-5 napot. Persze nem vagyunk egyformák, de az egy hét már kicsit soknak tűnik. Ráadásul nálam azért a késés ellenére a tipikus előjelek megszoktak lenni. Feszülő mell, puffadás, néha-néha egy kis görcs, fizikai aktivitás után leginkább.

Neked megvannak a jelek, amelyek a megjövetelt jósolják?

Mikor volt legutóbb szexuális együttléted?

A teszt kb. 2 héttel utána mutatja ki biztosra a terhességet.

2017. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mellfeszülés néha.. más nem :/ néha szúrogat a hasam. Párommal augusztus 10-én voltunk együtt.
2017. aug. 24. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:

A védekezés részét neked kell tudnod, hogy mennyire reális a terhesség veszélye.

Várj hétfőig. Ha addig sem jön meg, tesztelj újra, illetve keress fel egy nőgyógyászt.

2017. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!