Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Mit tegyek ha...

Mi bajom lehet? Mit tegyek ha nem igazan van alkalmam nogyogyaszhoz menni?

Figyelt kérdés
Egy-ket napja erzem, hogy olyan furcsa erzes a huvelybemenetemnel, nem igazan viszket, de amikor pisiles utan "kitorlom" olyankor ugy nem is tudom, jo erzes mintha megvakarnam, es utana viszont picit kellemetlem erzes egy darabig, nem feltetlen faj vagy eget, de igy erzem, na(nem tudom nagyon megfogalmazni:D) A folyasomrol nem nagyon tudok nyilatkozni, szaga nincs, de picit sotetebb sargas-feheres(bar jovo heten kene megjonnie es elotte mindig ilyen), bar most tobb van mint ilyenkor szokott lenni, es talan picit darabos, bar ebben nem vagyok biztos. Mostanaban sokszor nyultam magamhoz, foleg zuhanyrozsaval, de neha az ujjaimmal is, bar olyankor kezetmostam elotte. Voltam strandon mult hetvegen, elkaptam valamit? Sajnos nogyogyaszhoz nem lesz nagyon alkalmam elmenni,mert nem vagyok otthon, es igazabol anyukammal se olyan jo a kapcsolatom, meg kinos vele ilyenekrol beszelgetni, meg ott van az is, hogy hazudtam neki a menstruaciomrol, es 2 evvel hamarabb jott meg, mint tudja(ez egy komplikalt ugy, mindegy is) es nem akarom,hogy a nogyogyasznal szembesuljon azzal, hogy eltitkoltam sokaig. Mit tehetnek? Valami alternativ modszer? Amugy 16 vagyok es szuz

2017. aug. 24. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:

de miért szembesülne a nőgyógyásznál bármivel is anyukád:? nem kell hogy bemenjen veled.

és az meg elég rejtélyes hogy miért titkolóztál előtte a menstruációdról..


esetleg hüvelykúpot használhatsz.de ha pár nap után nincs változás akkor muszáj dokihoz menni

2017. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazabol sose volt jo kapcsolatom vele, ez az egesz noi tema mindig kinos volt koztunk es az ilyenekre mindig kinosan reagalt, ezert nem mondtam el neki. Egy ido utan aztan el akart vinni orvoshoz, ekkor "eljatszottam" h eloszor megjott es megnyugodott. Emiatt nem szeretnem az egeszet..... Utolag belatom hogy felesleges volt az egesz de mar ugye nem tudom megvaltoztatni a multat, viszont ha elmondanam neki nagyot csalodna bennem
2017. aug. 24. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:

ugy tényleg nehéz lehet ha ennyire kinosan érzi magát az anyukád amikor ilyesmiről van szó.

Akkor esetleg egy másik rokon vagy barátnő akivel beszélhetnél erről vagy elmehetnél dokihoz?


de mondom..:először hüvelykúppal is próbálkozhatsz

2017. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazabol nem anyukam wrzi magat kinosan, hanem en, a reakcioi miatt, pl amikor elmondtam neki h megjott kb ugy reagalt mintha megnyertem volna a lottot es folyamatosan kerdezgetett hogy meg mindig menstrualok e,meg vacsora kozben is meg nyilvanosan meg ilyenek, ezek utan nem szeretek vele ilyenekrol beszelgetni

Szerintem az lesz, varok meg egy ket napot, hetfoig, akkor erek haza es veszek majd(most taborozom)

2017. aug. 24. 10:31
 5/5 A kérdező kommentje:

Update: mostmar egesz biztos vagyok benne,hogy a folyasom szagtalan, tehat nem budos, es nagyjabol ugyanolyan mint szokott, csak a huvelybemenetemnel mas az erzes

Kis tukorben megneztem magam alulrol, es picit piros, bar nem tudom,hogy milyen szinunek kene lennie, mert kb termeszetes hus szinu:DDDD nem ertek az ilyenekhez

2017. aug. 24. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!