Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációra ajánlott...

Erős menstruációra ajánlott fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom simán felírta nekem, mert mondtam neki ,hogy fájdalmas szokott lenni a mentruációm. Nincsen kapcsolatom, de szeretném, ha tudnám mikor jön meg és nem lenne fájdalmas.

Szóval valaki aki hasonló szituációban van tud adni tanácsot? Illetve milyen mellékhatásai lehetnek a gyógyszernek?


2017. aug. 24. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, mert ha leteszed, a gond ugyanúgy előjön majd.


Vizsgáltasd ki magad most, tegyétek rendbe a hormonokat, endokrinológussal, és ne elfedd a problémát :)

2017. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En pont ezért a probléma ért kezdtem el szedni a foggatlot. Erős görcs , ami minden alkalommal hanyasba és hasmenésbe ment át Azt hittem hogy soha nem áll el a vérzésem.

Nekem az orvos a fogamzásgátlot ajánlotta azzal a címszóval hogy meg fiatal vagyok és alakulni fog.

Nekem eddig használ. 😊 A vérzés időtartama és mennyisége is csökkent.

2017. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!