Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12/L vagyok, októberben lesz...

12/L vagyok, októberben lesz 2 éve, hogy fehérfolyásom van. A szőrösödés és a mellnövekedés 9 éves koromban kezdődött. Mostanában elég sokat nőttem, sok pattanás van rajtam. Szerintetek kb. mikor fog megjönni az első mensim?

Figyelt kérdés
Nektek a fehérfolyás után mennyi idővel jött meg,?

2017. aug. 24. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a következő hónapban, de lehet csak 2 év múlva fog megjönni. Ezt nem lehet tudni.

Nekem szinte azonnal a fehérfolyást követően pár hónappal, max. 1 évvel már volt menstruációm, mivel 10 és fél évesen már menstruáltam.

De mindannyian mások vagyunk.

2017. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A fehérfolyás még nem biztos jel. Azonban ha már 9 éves korodban jelentkeztek a kamasz kor "jelei" lassan a menzeszre is számíthatsz, de ne görcsölj rá, majd megjön :)
2017. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát az első elött nem igazán voltak ugymond jelek legalábbis nem vettem észre őket! Hát mellnövekedés zsíros bőr, hirtelen magasság és láb növekedés, kissé komolyodsz majd! Aznap szinte nem volt semmi jele! Viszont a következő elött kb. 6 nappal magadhoz képest sok pattanásod nő, hasfájás ,hasgörcs, és elötte kb. 2 héttel nagyon érzékeny vagy, a legnagyobb hülyeségeken is elbőgöd magad ilyesmik! Remélem tudtam segíteni!
2017. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!