Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segitene? Mert nem jon...

Valaki segitene? Mert nem jon meg?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem, hogy mert van az, hogy mar 2 honapja nem jott meg es meg szuz vagyok. Ez miert lehet?

2017. aug. 25. 19:38
 1/7 Mirtiádész válasza:
Nőgyógyász.
2017. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Bmi/testzsírszázalék/testtömeg? Fogyózol? Versenysport?
2017. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok most leszek 15, nem vagyok vmi vekony. Evek ota probalok lefogyni de nem megy. Mindennel probalkoztam. Az utobbi honapokban felszedtem par kg az teny
2017. aug. 26. 01:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ponosan milyen magas vagy és hány kg? Hogyan próbáltál fogyni?
2017. aug. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
160 cm magas vagyok kb , es 73 kg. A helyes test suly 50 kg lenne. Hat kardioztam , bicikliztem , futottam. Deh mikor a kilo nem ment lefele egyszeruen abba hagytam mert semmi motivacio nrm volt
2017. aug. 26. 01:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát tényleg túlsúlyos vagy, de nem annyira, hogy gond legyen (és nem az 50 kg a normális, a normális a te korodban a 15-23 % testzsír, ami akár esetedben 65 kg körül is lehet, ha elég izom lenne rajtad)

Ha nem koplaltál, akkor csak a korod lesz az ok, de ha nem jön meg 1hónapon belül, menj dokihoz!


Addig viszont vezess kajanaplót, pontosan írd fel, miből mennyit és mikor eszel v iszol. Emellett kezd el újra a sportolást, valami csapatsportot keress, írd a napi aktivításod is.


Ha normál étrend és sport mellett nem fogysz, akkor vidd a dokihoz a kajanaplót és kérd, hogy csináltasson hormonvizsgálatot is!

2017. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szokott ilyen lenni , hogy 1 -2 szer nem jon meg avagy kimarad. Csak nemtudom mert . Koszi amugy a tanacsot :)
2017. aug. 26. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!