Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy bírjam ki?

Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Na tehát, most leszek gimis

Kedden kéne megjönni, de 3 napot szokott késni na az péntek, akkor kezdődik a gólyatábor, vasárnsp évnyitó, hétfőn suli

És ha nekem megvan, akkor nagyon megvan

Ált.óránként/két óránként megyek wc be ilyenkor, és félek hogy elnveznek pisisnek

És így is az utóbbi kettő alkalman átáztam, és félek, nehogy átázzam


2017. aug. 28. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tampon plusz betet! Nem fognak pisinek nevezni, gimaziumba mar eleg erettek az emberek arra hogy tisztaban legyenek az emberi szükségletekkel. 16/l
2017. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a betet es a tampon a legjobb megoldas. Ilyen korban mar szinte az osszes lany menstrual ugyhogy szerintem erteni fogjak a helyzetet es ezzel nem fognak csufolni. 15\l
2017. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki pedig emiatt csúfol - nos, legalább tudod, kivel NE barátkozz.
2017. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj vécére ahányszor csak kell. Van olyan barátnőm, aki tényleg óránként jár pisilni kicsi kora óta, és még neki sem szólt be soha senki emiatt gimiben.
2017. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!