Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciki, kínos menstruációs sztorik?

Ciki, kínos menstruációs sztorik?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kerdes van dw azokat mar elolvastam. Hatha azota vannak újak.

Koszi elore is a valaszokat. 14/l



2017. aug. 28. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nwm saját.. Golyatábor 14 évesen.középsuli előtt. Estėnkėnt diszkó.. Csaj fehér gatyában,pasival nagyban tancolnak.. Szegény csajszinak pont a dizsi közepén jött meg. Tiszta vér lett a fehér nadrágja..nem vette észre..
2017. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Uuu, hát ez valóban kellemetlen.
2017. aug. 28. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez sem saját.(Hála az égnek :D)

Egy lány ki akarta próbálni a tampont, pont tábor idején. Csak sajnos nem tudta kivenni, így a barátnőjétől kért segítséget. (Ez két egymástól úgymond 'független' lánnyal is megtörtént.)

Talán így elsőre nem ciki, viszont, ha belegondolok, hogy velem történne ilyen....:D

2017. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
93%

Pár éve elmentünk egy osztálykirándulásra. Akkor éppen megvolt.

A buszon egyszercsak tüsszentettem és éreztem, hogy valami nem okés mert olyan volt minta a nyakamba ömlött volna a vér😂 A legings nadrágomon végig simítottam a kezem ami vörös színű lett😂 zsepikkel elkezdtem törni és reménykedni abban, hogy senki sem veszi észre😂😂😂(mai napig nem tudom, hogy észrevették e😂).. Hálistennek volt nálam tartalék bugyi meg betét és mikor leszálltunk eszeveszettül futottam a wcben és mikor megláttam, hogy a fehér bugyim vörös lett, kitört nálam a pánik, de sikerült valahogy túlélnem😂😂😂

Ez egyébként így leírva elég vicces de a valóságban a szívinkfartus kerülgetett...

2017. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uuu, hát igen. Én is áztam már át párszor de ilyen durvan szerencsere nem.
2017. aug. 29. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Azt hiszem, hatodikos lehettem. Még rutintalan a menstruáció-témával kapcsolatban.

Egyik órán átáztam, úgy, hogy egy relatíve nagy foltot hagytam magam után a széken. Óra végén vettem csak észre, jött utánunk a következő osztály (óráról órára vándoroltunk a termek között) és tudtam, hogy gyorsan kell cselekednem. Így fogtam a kis teás üvegemet, és véletlent színlelve az egészet az ölembe borítottam, hogy elfedjem a valós problémát. Poén volt egész nap a teás/véres nadrágomban közlekedni, ráadásul mindenkit abban a hitben hagyva, hogy még inni se tudok értelmesen egy üvegből :D

2017. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
94%
14 voltam, pályaválasztási tanácsadóhoz mentünk volna pénteken.Előző nap csütörtökön megjött. Pénteken reggel anyáék ébresztett, azt mondták menjek majd ők megcsinálják az ágynemű et közbe fordultam és észrevettem, hogy tiszta vér a lepedő és a nadrágomon is egy tenyérnyi folt van. Alig tudtam elfutni a WC be. Elég kínos volt. Második iskolában én voltam a hetes töröltem a táblát hirtelen nagyon rosszul lettem és szédültem is. Elmegyek vécére látom megjött és a farmerem is olyan. Kicsit rá volt száradva de azért jó lett volna ha szól valaki.
2021. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!