Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett terhesség?

Fogamzásgátló mellett terhesség?

Figyelt kérdés
Olvastam ha valaki fogamzásgátló mellett lesz terhes akkor ugyanúgy megjön neki és tünetei is alig/vagy nincsenek és van aki későn veszi észre. Valaki akivel már megtörtént volt valami jele? Nagyon bevagyok parálva az alhasam mostanában mindig puffad és a mellem kicsit fáj. Két hónapja voltam nőgyógyásznál akkor még 100% hogy nem voltam terhes. Viszont most eléggé bevagyok parálva nagyon nem kéne egy gyerek nem vagyok rá lelkileg felkészűlve és sajnos elég ráparálós beképzelős típus is vagyok. Főként attól félek hogy túl későn veszem észre és nincs visszaút...

2017. aug. 28. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Ha ennyire félsz, menj el dokihoz.


De fogamzásgátló mellett azok szoktak terhesek lenni, akik:

- összevissza szedik

- "kimaradt" egy

- mellette hánynak, megy a hasuk vagy épp más gyógyszert (antibio) szednek és szarnak a kiegészítő védekezésre


Kb. ennyi a kockázat.

2017. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amig igy fogalmazol, hogy be vagy paralva, nem lenne jo neked egy gyerek. Csinalj tesztet v menj dokihoz.
2017. aug. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!