Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 24 éves vagyok és még nem...

24 éves vagyok és még nem voltam nőgyógyásznál, ez tényleg ekkora baj?

Figyelt kérdés
Ha valaki ezt megtudja, mindig teljesen bolondnak és felelőtlennek tart. De én tényleg nem érzem szükségesnek. Még barátom sem volt soha, most az mennyivel jobb, ha a nőgyógyász kiröhög, mert ennyi idősen még szűz vagyok???

2017. aug. 31. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem rohogne ki a nogyogyasz. De szerintem is attol meg h szuz vagy mar elmehettel volna
2017. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Már ideje volna.
2017. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Én 22 évesen voltam először, az első szex előtt fogamzásgátlót akartam iratni. Majd a szex után meg is vizsgált.

Előtte én is úgy voltam mint te hogy nem éreztem szükségét, mert nem éltem szexuális életet, a menstruációm is rendben volt.

Egyébként egy normális orvos nem fog kiröhögni. Igaz az én orvosom is meglepődött mikor mondtam neki hogy 22 évesen szűz vagyok, de nem nevetett ki, nem gúnyolódott rajtam.

Viszont nyugodtabb voltam a vizsgálat után,hogy tudom nincsen semmi gond velem.

23N

2017. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem tart a nőgyógyász semminek, nyugi már. Elvégzi a vizsgálatot, oszt kész. 18 éves korom óta évente járok, pedig 23 éves koromig szűz voltam. Amióta nemi életet élek (1 partnerrel) azóta félévente megyek. Nem azért, mert nem bízom a páromban, de uszidában elkaohatim a trichot, antubiotikum-kezelés után saját bélrendszeremből a candida gombát, és fontis mindkettőnk egészsége.
2017. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%

Az a baj a hasznos válaszok lepontozása miatt, már kedve sincs az embernek segiteni..

Akkor keseregj amiatt hogy szűz vagy.

2017. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó két válaszoló,egyáltalán nem biztos,hogy a kérdező pontozott le mindenkit.Nem kellene így letámadni.

Kedves kérdező,tök jó neked,hogy még nem volt semmilyen gondod amivel elkellett volna menned,de attól még,hogy nincsenek tüneteid lehet valamilyen betegséged.A nőgyógyász meg nem fog kiröhögni,ha meg mégis az őt fogja minősíteni és nem téged.

2017. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem pontoztam le senkit, sajnálom, ha valaki ezzel szórakozik... :(
2017. szept. 1. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!