Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelet visszatartási gondjaim...

Vizelet visszatartási gondjaim lennének?

Figyelt kérdés

Sajnos már a 2. alkalommal fordul elő, hogy álmomban azt csinálom, hogy elmegyek WC-re pisilni. Viszont a valóságban meg nem kelek arra fel, hogy már nagyon kellene pisilnem. Amikor pedig álmomban elmegyek a mosdóba, sajnos a valóságban meg azt imitálom, hogy pisilek... annyira ciki volt. Nem egy pár csepp volt, hanem rendesen elengedtem magam és egy kis idő után rögtön felkelek, de akkor már késő, mert a bugyim már eléggé olyan...

Sosem történt még velem ilyen. Nem ért stressz sem. Nincsenek gyerekkori problémáim.

Egyszerűen nem értem, ha annyira kell pisilnem éjszaka, akkor miért nem ébredek fel? Akkor már el tudnám intézni a dolgom. De ez így olyan kellemetlen, hogy csak egy idő után kelek fel.


Szoktam intim tornázni is. Szexuális életem nem igazán van.

Mit tehetnék hogy ezt megelőzzem?

Lefekvés előtt is mindig el szoktam menni mosdóba.


22/L


2017. szept. 2. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát segíteni nem tudok, így még nem jártam, de sokszor álmodom én is azt, hogy wcre megyek, mert nagyon kell pisilnem. De félek, hogy aztán egyszer tényle bepisilek.
2017. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Mindig mikor WC-re mész győződj meg róla, hogy ébren vagy-e csípd meg magad, vagy pofozd meg magad.
2017. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!