Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstrucio kimosta a huvelygom...

Menstrucio kimosta a huvelygombat?

Figyelt kérdés
Huvelygomban volt/van, de megjott, szoval nem kezdtem el a kezeleset. Most elmult a menstruaciom es ugy erzem, hogy "kimosta" belolem. Ilyen letezik?? Vagy azert a biztonsag kedveert hasznaljam el a 3darabos canesten tablettakat amit vettem?

2017. szept. 3. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is volt ilyen. Ha nincs tünet, ne használd el.
2017. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A menstruáció felerősíti a tüneteket.

Valószínűleg nem is volt gombád.

2017. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De volt, csinaltattunk teszet is es kimutatta, tobb napig szenvedtem miatta de mire eljutottam egy gyogyszertarig es vettem canestent pont megjott
2017. szept. 3. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, én a biztonság kedvéért legalább Gynophilus-t használnék pár napig, az tuti helyreállít mindent odabent, ha volt fertőzésed.
2017. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Tobb,mint egy eve szenvedek a candidatol. A menstruacional mindig kicsit jobb, meg azt koveto par napban, de utana aztan ujra visszajon es akkor bepotolja az elvesztett napokat... Szoval ne legyel benne biztos, h elmult, foleg ha parod is van. Hasznald el nyugodtan, utana vissza az orvoshoz, ha megse valik be.
2017. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de nem valószínű h kimosta. Ha ujra lesz tuneted (valszleg lesz sajna) használd.
2017. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig a menstruacioval tisztul a huvely, nem ertem miert mondjatok ezt neki, hogy nem. Inkabb olvassatok utana mielott teljesen lehordjatok szegeny lanyt. Meg a canesten oldalan is le van irva, hogy a menstruacio enyhit rajta. Nekem is elmulasztotta, de azert hasznaltam a kremet meg par napig.
2017. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Nem hordta le senki a kerdezot. :)

De hulyeseget te se irj mar. A menstruacitol nem mulik el csak ugy a huvelygomba. Ez egy alattomos dolog, amit ha nem kezelnek megfeleloen ujra es ujra visszater.

2017. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!