Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napos menstruáció, mitől lehet?

2 napos menstruáció, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Csütörtök kellett volna megjönnie, de csak másnap, pénteken jött meg. Pénteken rosszul ereztem magam, nagyon erős görcsöm volt. Igaz, mindig ezel a tünetek szoktak lenni első nap, de most sokkal erősebb volt. Illetve 4-5 napig szokott tartani, első 2 nap erősebb vérzéssel. Viszont most ebben a 2 napban alig volt, tegnap még ugy ahogy, de ma szinte semmi. Mitől lehet ez?? (Élek nemi életet, viszont mindig védekezünk óvszerrel)

#menstruáció #mensi szex havu
2017. szept. 3. 18:38
 1/1 anonim válasza:
Bármitől lehet. Nekem is volt ilyen nemrégiben, és nekem petefészek ciszta miatt volt, mert az is befolyásolhatja a ciklusodat. De persze nem biztos hogy neked is az van.de érdemes az orvosodhoz elmenni.
2017. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!