Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős vérzéssel orvoshoz...

Nagyon erős vérzéssel orvoshoz most?

Figyelt kérdés
Harmadik napja tart a vérzés, de eszméletlenül erős. Sosem volt még ilyen, 10 éve menstruálok, igaz, sosem volt rendszeres kivéve ez év januárjától. Akkor végre beállt. 2 hónapja életmódot váltottam, lefogytam 10 kilót is. A mai napot is csak itthon tudom túlélni, szerencsére ki tudtam venni szabadságot. Ha ilyen vérzéssel mennék nőgyógyászhoz, megvizsgálni gondolom nem tudna, de érdemes egyáltalán elmenni?

2017. szept. 4. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen meg kellene említeni a dokinak,ha baj van,akkor ilyenkor is megvizsgál.

De mégis mennyire erős?Super tampon meddig bírja?Betétet is tettél be mellé és úgy is gyakran kell cserélni?

2017. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni, hogy mitől van erős vérzésed, lehet, hogy gond van, úgyhogy ilyen esetben fogadnak a nőgyógyászaton és vérzéstől függetlenül meg is vizsgálnak.
2017. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tampont nem használok, nem szeretem. Éjszakait használok és mindig is azt használtam mert nem újdonság, hogy erős vérzésem van, de ami most van, az már minden határon túl megy nekem. Reggeli felkeléskor rögtön mosdó és mintha egy csapot nyitnának ki olyankor. 2 óránként mehetek cserélni a betéteket. Most még járkálni és tenni-venni sem merek, mert mindig érzem ahogy jön, persze nem folyamatosan, de jön.
2017. szept. 4. 09:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz mindenképp még ma.
2017. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. szept. 4. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha a betétet 2óránként cseréled, akkor az csak magadhoz képest erős vérzés, amúgy nem igazán az.


Amúgy ha szükséges, megvizsgál az orvos ilyenkor is. A nyáron én is vérzés közben mentem orvoshoz, bár szerencsére akkor éppen, aznap nem ömlött belőlem (amikor igen, akkor a betét+super tampon 1 órát bírt ki maximum). A dokit nem zavarja, ha a vérzés a panasz, eléh nehéz anélkül vizsgálatra menni.

2017. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!