Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Lehet petefészek...

Lányok, nők! Lehet petefészek gyulladásom? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a gondom, hogy eléggé fáj (szúr) az alhasam, elég keveset pisilek... Ezért a felfázásra is gondoltam. Olvasgattam, hogy ez akár a petefészek gyulladás tünete is lehet, nagyon megijedtem. Viszont én szűz vagyok. Így is előfordulhat? Nagyon félek tényleg, nem tudom, hogy menjek - e orvoshoz, vagy sem. Volt már, hogy erős görcsök kell mire az orvoshoz értem semmi gondom nem volt. Lehet, hogy a peteérést érzem ilyen durván? Tényleg tanácstalan vagyok, kérem aki volt már ilyen, vagy hasonló helyzetben segítsen :(

2017. szept. 5. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól hogy szűz vagy lehet.

Milyen fájdalmat érzel pontosan?

2017. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem folyamatos, de néha szúr, nem csak oldalt. És most pont peteérésem is van, ezért gondoltam erre. Amiatt ijedtem meg, hogy elég kevés a vizeletem, pedig inger az van, nem tudom, Lehet-e összefüggés.
2017. szept. 5. 16:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha fel lennék fázva az nem csípne? Próbálják több folyadékot inni? Inkább e miatt aggódok, és így, hogy jött a fájdalom is tényleg nagyon félek.
2017. szept. 5. 16:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap este és ma reggel normálisan volt vizeletem.
2017. szept. 5. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Első körben menj el a házidokidhoz! Kérj beutalót laborba vizeletvizsgálatra. Nem mindég csíp a felfázás. Simán lehet sűrű vizelési inger, és akkor kevesebb is a vizelet.
2017. szept. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyullladásod nem hiszem hogy van.

Nekem van és hidd el nem csak néha fáj hanem állandóan és nem olyan jellegű a fájdalom mint neked és én óránként járok pisilni. Szerintem a peteérést érzed.

2017. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem múlik el elmegyek, ha felfázásról van szó, lehet később komolyabb is?
2017. szept. 6. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet igen. Nekem valószínű a kezeletlen felfázások miatt gyulladt be úgy a méhem hogy már a második kúra antibiotikumot és gyulladáscsökkentőt szedtem be, de még mindig fáj. Kisugárzik a derekamba és már a térdeimbe is.
2017. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
apranax-tól elmúlik vajon, amit a háziorvos írt fel találomra.?
2018. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!