Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lindynette 75/20: NAGYON erős...

Lindynette 75/20: NAGYON erős pecsételő vérzés újrakezdéskor?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve fejeztem be ezt a fogamzásgátlót szedni - orvosom csak akkor engedi tabik szedését, ha van aktív kapcsolat. Azóta lett kapcsolatom, így újrakezdtem a szedést, még az első levélnél járok, négy tabi van hátra.

Első pár napban nagyon enyhe pecsételésem volt, pont úgy, mint amikor anno szedtem, szóval nem is nyugtalankodtam miatta, el is múlt.

Aztán kb 3 napja megint elkezdődött, de mostmár folyamatosan potyognak ki belőlem a fekete mócsingok, még jobban, mint menstruáció alatt.. vér összesen egy csepp jött, csak ez a barnás / feketés trutyi jön, de ez nagyon. Ez így még normális lehet? Olvastam olyat, hogy visszaszoknia nehezebb a szervezetnek, no de ennyire? Vagy várjam ki a három hónapot, és ne türelmetlenkedjek?

Mert megmondom őszintén, kicsit aggódok.. azt hittem / reméltem, hogy úgy fog reagálni szervezetem, mint akkoriban.



2017. szept. 5. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Már én is kezdtem újra szedni,de semmi ilyet nem tapasztaltam.Inkább menj el orvoshoz,esetleg a 2.levél elejéig várj.Meg lehet az orvosodat sem ártana lecserélni.Nincs joga megmondani,hogy mikor szedhetsz fogamzásgátlót.Ne úgy legyen,de,ha egy hónap múlva szakítanátok,akkor azt mondaná,hogy hagyd abba?Teljesen összezavarja a hormonrendszeredet.
2017. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerencsére most, a második levélnél még nem jelentkezett. Ha mégis elkezdi megint, mindenféleképpen beszélek a dokimmal, de így kissé megnyugodtam.

Köszönöm a választ!!


Sajnos előző "barátommal" így volt, kb 3 hónappal később szét is mentünk, ott vége is lett a fogamzásgátlós korszakomnak... kb még ennyi időbe telt, mire helyrerázódott a ciklusom. Jelenlegi páromnál épp ezért vártam egy ideig, nem szerettem volna megint így járni. Szerencsére ő komolyabban gondolja a dolgokat. :)

2017. szept. 22. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!