Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja késik a menzeszem,...

3 napja késik a menzeszem, nem tudnék valamit tenni, hogy végre megjöjjön?

Figyelt kérdés
Mindig akkor jön meg, amikor nagyon nem kéne... úgy vettem észre, ennek érdekében még előbb, vagy később is... most az lett volna a legideálisabb, ha akkor jött volna meg, amikor kellett volna (3 napja), persze most nem -_- Van esetleg valami praktika, vagy valami? Forró fürdővel próbálkoztam, semmiféle hormontartalmú gyógyszert nem szedek. Ötletek? :/

2017. szept. 6. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj rajta, minnél jobban várod, annál késòbb jön meg (tapasztalat)
2017. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először nem idegeskedtem rajta, sőt örültem neki... csak később tudatosult bennem, hogy pár dolog miatt sokkal előnyösebb lenne... aztán az is, hogy nagyon rossz lesz, a most nem jön meg, és megint csak kínlódás... De ha megpróbálok nem idegeskedni, és mondom magamnak, majd megjön holnapig, akkor is ideges maradok :|
2017. szept. 6. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Este mikor fürdesz, akkor engedj kellemesen meleg vizet az alhasadra. Több szempontból is hatékony, mert az alhasi részen vékony hajszálerek találhatóak, melyek a meleg hatására kitágulnak plusz a meleg görcsoldó is.:) Tegnapelőtt este én is ezt csináltam és tegnap du már meg is jött. Próbáld ki, ártani nem árt!
2017. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Így 6 nap után méltatott megjönni :/ Bár most sokkal jobban görcsölök, remélem ez a meleg víz beválik...
2017. szept. 10. 21:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valamitől vége lehetne egy nappal előbb? Valaki nem tud valamit? Ritkán 6 napig tart, de legtöbb esetben 7... most ha 7 napig tartana, akkor még meglenne amikor találkozok a barátommal... valakinek ötlete?
2017. szept. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!