Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen nogyogyaszt valasszak?...

Milyen nogyogyaszt valasszak? Idost v fiatalt?

Figyelt kérdés
most eloszor voktam nogyogyasznal de nagyon bunko volt, hozza nem szivesen jarnek. De maszekba szeretnek jarni csak nem tudom kihez?! ti milyen szempont szerint valasztotok? Budapesti vagyok. /18 L

2017. szept. 7. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Én sokáig keresgéltem Bp-en nőgyógyászt, de még a legdrágább helyeken se találtam jót. Nem voltak bunkók, a magánorvosok meg kifejezetten kedvesek és figyelmesek, de a szakértelmük nem volt százas sajnos, összességében nem foglalkoztatta őket a gyógyítási folyamat csak odanyomok egy gyógyszert és biztos elmúlik. Nem múlt el? Odanyomok egy másikat. Vissza se rendelnek, hogy leellenőrizzék munkájuk eredményét.

Aztán az ismerőseimet kérdezgettem, hogy tud-e valaki ajánlani jót, meg az ismertorvos.hu-n és a foglaljorvost.hu-n olvasgattam véleményeket. Valaki ajánlott egy külvárosban rendelő idősebb nőgyógyászt, akihez elmentem és bejött. Tényleg odafigyel, meghallgat, érdekli, magyaráz, vizsgál, be lehet hozzá jutni és átlagos ára van. Csak a vizsgálat leírását külön kérni kell tőle, de ezt máshol is tapasztaltam, hogy nem evidens mindenhol, hogy papírt adjanak a megfigyelt állapotról, elvégzett vizsgálatról és javallatokról.

2017. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok orvosról van fent kép a neten.Volt,hogy a legszimpatikusabbnak tűnőt választottam.Meg ahogy előttem írták véleményeket is találni a neten,pl itt gyakorin is.De nem vagyunk egyformák,arra a dokira akinél én megalázva éreztem magam volt aki azt írta,hogy jó humora van meg megértő.Az idősebb doki elvileg már többet látott,több a tapasztalata,de ettől még nem biztos,hogy jobb orvos.Egy fiatal meg talán jobban megért vagy könnyebben tudsz beszélni vele a szexről meg eleve a problémádról.
2017. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!