Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ob vagy Tampax applikatoros...

Ob vagy Tampax applikatoros tampon a jobb?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok a velemenyekre, mert ugy tudom h onmagaban az ob a legkedveltebb marka (nekem bevalt, viszont a felhelyezese nem mindig sikerul). A Tampax hasznalataban nincs tapasztalatom, de az nem ilyen csavart bordazott ha jol tudom. Az is van olyan jo mint az ob?

Arban van kulonbseg? Tudom h az applikatorral kapcsolatban nagyon megoszlanak a velemenyek, de en mindenkepp ki szeretnem probalni.

Ja es meg annyit h applikatoros tampon csak normal meretben kaphato vagy miniben is esetleg?:)



2017. szept. 9. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tampax nem a kör keresztmetszetén tágul hanem , szetnyílik mint valami szárny és azt kihúzni elég kellemetlen.

Az ob-t még nem próbáltam, viszont a rosdmannban kapható Facelle-t igen és nagyon jó. 600ft

2017. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a rossmanos applikátorost ajánlom. :9 Megéri a árát s nem nehéz kiszedni se.
2017. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna h a sajat termek jobb mint a markas :o de koszonom, lehet kiprobalom azt, 600 Ft-ot meg mindig jobban megér mint 1400-at (Tampax) ha bevalik, ha nem :)
2017. szept. 9. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak normál, és szuper méretben láttam applikátoros tampont. És nekem az ob volt a jobb. A tampax hosszában tágul, és rettenetes volt, mert ahogy elkezdett megtelni vérrel, és hosszában tágulni, így kilógott szinte belőlem, szóval éreztem, hogy ott van. Az ob-val semmi problémám nem volt, nagyon könnyű volt használni és kényelmes.
2017. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!