Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Caneseten hüvelykúppal kapcsol...

Vvivien20 kérdése:

Caneseten hüvelykúppal kapcsolatban lenne egy hatalmas kérdésem! Remélem hasznos választ, mert a sürgősségin gondolkodom!?

Figyelt kérdés
Én éjjel 1 körül tettem fel A Canesten kupot,és nem tudom hogy most kezdett-e ürülni,vagy valami más azt hittem elindult a menstruációm,de nem!Ilyen pirosas rózsaszínes gyógyszerdarabok vannak benne! kicsit megijedtem,mert nem tudom hogy ez normális e!Ilyenkor nőgyógyaszhoz nem tudok menni sajnos!Ha esetleg valaki valmi válasszal meg tudna nyugtatni,akkor nem mennék korházba emiatt a félelem miatt!Elöre is köszönöm!

2017. szept. 11. 16:19
 1/5 anonim válasza:
Biztos hogy nem menstruációs vérzés? Mert akkor nem gondolom normálisnak. Egy gyógyszertől se kéne vérezni. Régóta tart a vérzés? Erős?
2017. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezzel orvoshoz menni. Lehet meg fog jönni a vérzésed. Már hallottam olyat is, hogy valakinél rózsaszínes váladékozást okozott a kúp.
2017. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

most kezdődött el délután 15:00 körül és ezért sem értem vajon mi lehet az oka ennek hiszen nem vér állagú,nem fáj semmim!

Nekem a menstruációm rettenetes fájdalommal,és hihetetlen erős vérzéssel szokott járni!Már a ciklus elött 1 héttel jelentkeznek a tünetek szóval nem ér meglepetésként soha!

Az orvosom 2 hete ezekre a gőrcsökre pre-mens kapszulát írt fel a menstruációs fájdalmak mérsékeli!

Érthetetlen ez a folyamat ami most elkezdődött,mert bajom nem lehet 2 hete voltam Nőgyógyásznál teljes vérkép,vizsgálatok,szűrések!

Mandulám begyulladt 1 hete,neki álltam szedni az augmentint (antibiotikum)

Mellékhatásként lett ez a kellemetlenség ami miatt Canestent kell használnom! De már elvagyok keseredve betegségből betegségbe!

2017. szept. 11. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Majdnem mindenkinél rózsaszínes folyást okoz,Lehet,hogy kicsit kimarja a nyálkahártyát.

Nálam is mindig ez van,ha kúpot használok.

2017. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit felmarta a nyálkahártyát, teljesen normális, az is hogy darabosan ürül. Ha végeztél a kezeléssel, egy-két hétig mindenképp használj hüvelyflóra helyreállítást, pl. Protexint.


(És nem kell minden mondat végére felkiáltó jelet tenni. :))

2017. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!