Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Premens tablettával kapcsolatb...

Premens tablettával kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

Elég régóta tart a PMS nálam,az összes létező tünetével,forduljak orvoshoz?

De úgy gondolom hogy ezt SZTK rendelésen nem fog senkit megmozgatni.Hormonvizsgálat kell ilyenkor?

Tényleg egy kínlódas ez az időszak nekem.



2017. szept. 13. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én pcos-re szedem, nekem is kínlódás az egész hónap, én már megmondani sem tudom, hogy amit elszenvedek, az a pms-től van vagy a pcos-től. voltam magánorvosoknál, 4x cukorterhelésen, hormonvizsgálaton, szedtem fogamzásgátlót, és mind hiába, a magándokik is szépen szólva lesz*rták a problémáimat. nekem az ovuláció alatt is borzasztó tüneteim vannak, menzesz előtt két héttel és alatta is, tehát lényegében alig van 1-2 nap, amikor azt mondhatom, nincs semmi bajom emiatt.

~fél éve szedem a Premens tablettát, és azt kell, hogy mondjam, nagyon keveset segített, de segített. a hasmenésen egy hajszálnyival segít, de még így is borzasztóan görcsölök, leszakad a mellem a fájdalomtól, a hangulatingadozások durvák és a libidóm sem nagy. azt vettem észre, hogy leginkább a stressz hozza elő a tüneteket, így én a helyedben erre is fókuszálnék.

2017. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!