Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 eves lany vagyok.3 napja...

16 eves lany vagyok.3 napja kesik de mar faj a hasam lent meg a derekam. Augusztus 10. en voltam a baratommal de vedekeztunk szoval terhes nem lehetek. Mitol keshet? De erzem meg akarna jonni de meg mindig semmi.

Figyelt kérdés
Nagyon aggodok....

2017. szept. 15. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A pár napos késés miatt ne aggódj, simán lehet, hogy a sztressztől késik. Ha nagyon nagyon aggódsz, menj el nőgyógyászhoz.
2017. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
77%
Hormonváltozás...
2017. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Három nap?az semmiség nekem 14 napja késik mégse hisztizek három nap miatt ne rinyálj. Valószínűleg nem állt még be rendesen a menszeszed van ilyen.
2017. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
En nem is azert irtam mert hisztizek
2017. szept. 16. 06:54
 5/17 anonim ***** válasza:
2%

ha annyit mondok hogy a p...nád nem úgy készült, hogy 16 évesen már ki-be járjon benne valami (maybe az ujjadon kívül), akkor megértenéd? Attól mert van pasid, nem azt jelenti h meg kell b..szatni magad, már bocs.. ezek a dolgok meg amik védekezésre vannak, (remélem) te is tudod, hogy nem 100%-ban nyújtanak védelmet, szóval lehet, hogy terhes vagy. Ha 1 hét múlva nem jön meg, szépen kézen fogva + anyucikával mehettek abortuszra.. feltéve, ha készen állsz arra, hogy eltartsatok egy gyereket..


Veheted ezt szemétségnek, jelentheted a választ, de akkor is ez az igazság...

2017. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, a kérdés az, hogy mitől késhet? Nem azt írta, hogy "légyszi oktassatok már ki".

16 éves korban már a múlt században sem volt jellemző, hogy a nők még szüzek legyenek. Sőt, régen ilyenkor már bőven szültek.


3 napos eltérés még teljesen normális. Minden nő életében van olyan, hogy akár 1-1 hetet is késik. Csak akkor kell aggódni, ha ez rendszeresen megtörténik, ha nagyon nem egyenletes hosszúságúak a ciklusaid.

A késés oka lehet stressz, utazás, fogyókúra vagy megváltozott táplálkozás, fokozottabb terhelés, bármi.

Ha rendszeresen rendszertelen, akkor viszont progeszteronhiány, ösztrogéndominancia állhat a háttérben.

2017. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkan szokott igy :)
2017. szept. 16. 19:05
 8/17 A kérdező kommentje:
Most volt begyulladva a mandulam es antibiotikumot szedtem. Attol is bir nem?
2017. szept. 16. 19:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, attól is lehet. De ma már bármelyik drogériában olcsón lehet tesztet kapni, a magad megnyugtatására éppen tesztelhetsz is egyet.
2017. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon fajnak a melleim, derekam es alul a hasam is neha begorcsol
2017. szept. 16. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!