Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Augusztus elejen voltam a...

Augusztus elejen voltam a baratommal es vedekeztuk gumival. Most 5 napja kesik faj a mellem, derekam, neha a hasam is faj.2 hete megbetegedtem mandula gyulladasom lett es az orvosom antibiotikumot irt fel?

Figyelt kérdés
Attol is keshet? Mult heten mikor pisiltem akkor nyaklas volt valo szinu hogy kesobb volt peteeresem? kioktatnatok 21 eves vagyok es azert vedekeztunk mert nem szeretnenk meg babat:)

2017. szept. 17. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sose értem, miért ide írkálgat ki az ember ahelyett, hogy felkeresne egy nődokit, vagy venne egy terhestesztet. Amúgy csak úgy elárulom neked, 21 évesnek, 19 éves fejjel, hogy igen, az antibio is bezavarhat picit a ciklusba
2017. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont azért fáj a melled, a derekad és a hasad, mert most fog megjönni. Erre nem gondoltál?

Amúgy nagyon egyszerű, ilyenkor csinálni kell terhességi tesztet.

Bár nekem még soha semmilyen betegség, vagy gyógyszer nem volt hatással a ciklusomra, de elviekben lehetséges.

2017. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azert vedekeztunk mert nem szeretnenk meg babat


Akkor nem értem, hogy mi a probléma?

2017. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!