Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borsó méretű csomó a mellben?

Borsó méretű csomó a mellben?

Figyelt kérdés
Ritkán vizsgálom meg a mellem, azonban most találtam benne egy kemény, borsó méretű csomót a mellem oldalát tapintva. Jövőhéten tudok elmenni nőgyógyászhoz, aggódnom kéne? 28 éves vagyok
2017. szept. 18. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj feleslegesen, a mellben lévő csomók nem csak rosszat jelenthetnek, lehet ciszta, vagy más fajta csomó is. Majd megmondják ultrahangon, kell-e vele valamit tenni, vagy csak néha megnézik.
2017. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató választ! Igyekszem nem idegeskedni a vizsgálatig, csak nem tudom igazából miből kellene tudnom, hogy a csomó jó vagy rossz indulatú e, fájni nem fáj.
2017. szept. 18. 15:50
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Ne nőgyógyászhoz menj, hanem mammográfiára. Háziorvos ad sürgősségi beutalót.
2017. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mammográfiai vizsgálatot végeznek akkor is, ha 28 éves vagyok? Esetleg még ultrahangra gondoltam.
2017. szept. 18. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha indokolt, akkor szerintem nincs korhoz kötve a mammográfia. Érdekődd meg, de amúgy igen, a háziorvos is tud adni beutalót.
2017. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Természetesen végeznek.
2017. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltâl orvosnàl?Mi volt a csomó?
2017. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!