Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok. Tanácsot...

13 éves lány vagyok. Tanácsot szeretnék kérni. A problémám: lassan egy éve gyakran sárgás, barnás, ragacsos folyásom van. Ez azt jelenti hogy meg fog jönni vagy fertőzés? Kérlek írjatok válaszokat minél hamarabb pls.

Figyelt kérdés
És még a nemi tájékom egyfolytában viszket,továbbá apró fehéres pattanások is vannak a szeméremajkaimon és pirosak is . Ja és még nem menstruálok, ez számít?
2017. szept. 18. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Ez nekem fertőzésnek hangzik, semmiképp sem a menses előjele. Menj nőgyógyászhoz!
2017. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha viszket, az nem jó jel, lehet gombás fertőzés. Erről beszélj anyukáddal, ő biztosan tud adni kenőcsöt rá, de ha az nem hat, muszaj orvoshoz menni.

Egyébként mielőtt először jön meg, gyakori, hogy előtte hónapokig ilyen sárgás folyás figyelhető meg, de nem ragacsos, ez megint inkább fertőzésre utal. A pattanás tini korban normális, de ott, lent, már nem annyira.

Tényleg beszélj erről anyukáddal vagy a hozzád legközelebb álló nőismerősöddel. :)

2017. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!