Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betettem egy tampont 15:30kor,...

Betettem egy tampont 15:30kor, mikor vegyem ki? Alig vérzek

Figyelt kérdés

Ma jött meg 2 honap kihagyas utan delelott egy betet volt bent es delutanra egy sötétbarna...minimalisan veres nagy folt volt rajta... Delutan edzesem volt ezert betettem egy tampont. Mikor vegyem majd ki...most megprobaltam kihuzni de egyalalan nem akart kijonni szoval gondolom nem telt meg...

Fel 10kor megyek furdeni az jo ha akkor kiveszem akkor is ha nem telik meg?

Mar hasznaltam támpont 2-3szor...es egyik alkalommal sem telt meg csak mar 8 orat bent volt ezert kenytelen voltam kihuzni.

Ez a 3.menstruaciom es OB mini tampont hasznalok...

14/l



2017. szept. 18. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél tízkor jó
2017. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar most kiszedtem de nagyon rossz volt...borzamasan fajt
2017. szept. 18. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Azért fáj, mert biztos szűz vagy még. Megduzzad a hüvelyben a nedvességtől a tampon. Amikor kihúzod elszakad a szűzhártyád.
2017. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mennyi véred van, akkor se legyen bent sokáig. Fúj.
2017. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szakad el
2017. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jó rúl hosszan bent hagyni, akár megtelik akár nem, mert veszélyes. Olvass utána a toxikus sokk szindrómának, nem kell teljesen beparázni tőle, elég ritka, de nagyon komoly következményei is lehetnek. Meg hát sima kis fertőzést is lehet szerezni miatta, ami nem túl jó. Szóval pár óránként cseréld, akár megtelt, akár nem. Ha meg fáj kivenni, mert annyira nincs vérzés és nedvesség, akkor ne rakj be egyáltalán, használj inkább betétet. Ha úszás edzésed van, vagy olyan ahol nem lehet betétet használni, inkább hagy ki szerintem, egy nap kihagyás nem a világ vége, viszont a száraz tampon huzigálással hámsérülést is szerezhetsz, ami szintén nem vidám dolog. Amúgy az is lehet a gond, hogy nem vagy eléggé ellazulva amikor ki akarod szedni és rászorítasz, vagy rossz pózban próbálod, ami akadályozza a kiszedést.
2017. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rajta van a papíron hogy max 8 órát lehet bent de én általában 2 óránként cserélem.

Ha kevés a vérzésed minit használj ha ennél is kevesebb akkor meg nem kell tampont használnod

2017. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!