Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez megkeseríti a...

Mi lehet ez megkeseríti a mindennapjaimat már 4 éve?

Figyelt kérdés

2013 óta küzdök folyamatos hüvelygyulladással mondhatom megkeseríti az életem. Rengeteg orvosnál jártam már az évek alatt akik felírtak számtalan kúpot krémet orvosságot. Ezek bizonyos napig óráig hatottak vagy addig sem.

Legutoljára elmentem egy orvoshoz akit nagyon ajánlottak az ismerőseim és a interneten is az emberek. Ő vett kenet is amire az orvosok 90%-a nem képes. Felírt nekem egy tejsavas irrigátort és azt mondta használjam. Véleménye szerint a hüvely nem egy tiszta hely és gyakran elcsúszik a ph értéke. De ezt nem egészen értem én azt hittem ha elcsúszik akkor az már valami fertőzés ? A levett kenet minta nem mutatott ki semmit se az ég világon és azt mondta az orvos nincs semmi bajom. De előjön néha néha ilyen furcsa kellemetlen érzés nem tudom megfogalmazni nem faj nem viszket de kellemetlen mint amikor megütöttek volna és sajogna. Visszamentem az orvoshoz megint vett le kenetet megint nem mutatott ki semmit azt mondta a doki használjam az irrigátort ha kellemetlenül érzem magam odalent. De olyan 2 hetente mindig meg talán ez a rossz érzés utána használom az irrigátort elmúlik majd visszajön. EZ MI HA NEM MUTAT KI SEMMIT SE ? Az orvos mar nem normálisnak néz.



2017. szept. 18. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is, ne használj olyan fehérneműt, ami elősegíti, hogy széklet-baktériumok kerüljenek a hüvely tájára. Az ilyen, kenetből történő bakteriológiai vizsgálatok nagyon hozzávetőlegesek, csak tájékozódásra alkalmas eredményt adnak. Ha a tejsavas irrigálás használt, akkor azt alkalmazd rendszeresen akkor is, ha nincs probléma. Ha aktív nemi életet élsz, akkor a partnered higiéniájára is gondolni kell, esetleg valami allergiára.
2017. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológiai oka is lehet, pl. stressz, ilyesmi.
2017. szept. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Azt viszont nem értem hogy lehet ilyen szörnyű dolgot beképzelni :( ?? Mikor még az ellenségeimnek se kivannam ezt a sok szenvedést.

2017. szept. 18. 21:42
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
ha már az 1. es írt a széklet-baktériumokról, nekem ennek kapcsán a bidé jutott eszembe. - hogy ne menjen oda
2017. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!