Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy újjal megujjaztam magam....

Egy újjal megujjaztam magam. Most vérzek. Nem fájt, semmi nem történt, akkor miért vérezhetek?

Figyelt kérdés
15/L,szűz

2017. szept. 19. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

A régivel kellett volna és nem véreznél.


40/F, mérleg

2017. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó poén volt, első.


Attól még vérezhet, ha nem fájt, felsérthetted, ha nem óvatosan csináltad. Pl.: én majd szétszakadtam, amikor elvesztettem, és nem véreztem. Szóval vérezhetsz úgyis, ha nem fájt, csak hirtelen csináltad.


L/19

2017. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megsértetted a szűzhártyád. Ha nagy a körmöd, esetleg a hüvelyfalad .
2017. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát első, a helyesírásod nem igen éri el a kettes szintet sem, mivel az új és az újj között van különbség!
2017. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nem érted, hogy mivel poénkodott az első.


Új (szótő), jal (toldalék), így teljesen helyesen írta azt, hogy régivel. Olyan szó nincs, hogy újj. Vagy mi a különbség új és újj között, ezt elmagyarázhatnád.


Le lehet pontozni, amiért okoskodom, és amiért olyat írok, ami nem tartozik a kérdéshez, csak zavar, ha valaki olyat ír, ami nem jó. A "nemigen éri el a kettes szintet" meg hagyjuk inkább...

2017. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha szűz voltál, akkor átszakadt a szűzhártyád. Ha nem ez a problémád, akkor megjött a havi vérzésed.
2017. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!