Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mindig cserélitek a tampont...

Ti mindig cserélitek a tampont amikor wc-re mentek?

Figyelt kérdés

Akkor is kicserélitek amikor wc-re mentek, ha mondjuk csak 10 perce helyeztétek fel? Csak azért kérdezem mert egy 10-15 perce felhelyezett tampont viszonylag fájdalmas kicserélni, viszont a zsinórja pisilésnél könnyen olyan lehet. Mivel sok folyadékot iszom, gyakran kell pisilnem és egy mensi alatt marha sok tampont elhasználok mivel minden alkalommal cserélem. Ez így helyes? Ti hogy szoktátok?

16/L



2017. szept. 19. 12:24
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem helyes. A nem átázott tampon felsérti a hüvely falát.
2017. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért kell minden pisilésnél kicserélni. Én is sok vizet iszok, van, hogy fél óránként pisilek, de a tampont (első napokban) csak 4-5 óránként cserélem, előbb fájdalmas kiszedni. A zsinórt fogd meg a lábad között, úgy nem lesz olyan, emiatt hatalmas pazarlás ilyen gyakran cserélni, meg 10 perc alatt tényleg nem telik meg és fájdalmas lehet kihúzni.


L/19

2017. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pisilésnél nem kell cserélni. Ilyenkor fogd meg a madzagot, de a feneked felé, mert ha előre, akkor olyan lesz, hiszen a húgycső nyílása előrébb van a hüvelynél.

Nagydolog után érdemesebb cserélni, mivel a nyomás miatt kijjebb csúszhat a tampon.

2017. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2017. szept. 19. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!