Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygomba, de mitol?

Huvelygomba, de mitol?

Figyelt kérdés
Meg sose volt ilyenem, baromira viszket/faj meg fura allagu a folyasom is szoval ez tuti az, de nem tudom mitol alakulhatott ki, mielott kijott, volt szex de gumival..lehetseges, hogy azert mert tul nagy volt (kb szetszakadtam, vereztem is) es ahogy elkezdtem "begyogyulni" valami miatt kijott? Tenyleg fogalmam sincs mitol alakulhatott ez ki. A kerdes komoly, normali, nvalaszokat kernek.(smiley)

#szex #betegség #gomba #Gonbas fertozes
2017. szept. 19. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nyalnék ki? Szájban lévő gombától is elkaphatod.
2017. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nyalt ki akart lenni.
2017. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha szedtél antibiotikumot, az kihozhatja férfinél és nőnél a gombát. Sajnos ez mellékhatása. Egyébként kb bármitől....
2017. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt írtad "túl nagy volt". Ezek szerint okozott neked sérüléseket (ha vérzett is akkor egyértelműen) és az ilyen felületi sebek hamar elfertőződhetnek,ez egyenes út a gombához. Kezeltesd ki magad nőgyógyásszal,legközelebb meg több előjáték és síkosító. Ha mindig ilyen felületi sebeket szerzel hamar tönkre teheted a nemiszerved egészségét.
2017. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok volt a popószex
2017. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!