Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy erzitek magatokat mehelta...

Hogy erzitek magatokat meheltavolitas utan?

Figyelt kérdés

Nalam tavaly (26 evesen) petefeszek rakot talaltak. 2x mütöttek, kemoterapiat kaptam. Sajat keresemre eltavolitottak a mehemet is a jobb petefeszkemmel együtt. A bal petefeszkemböl egy daran meg megvan a hormonok miatt. En jol erzem magam, örülök, hogy nem Kell tampont, beteten venni, de fogamzasgatlot, akkor megyek Nyaralni,amikor akarok.

Kivancsi vagyok, hogy a többi NÖ hogy Eli/elte ezt at.


2017. szept. 19. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Eleinte tragédiának fogtam fel, de végülis már van 5 csodás gyerekem. Ha egy sem lenne és így lennék meddő, akkor teljesen összetörtem volna. Én is örülök, hogy nem menstruálok. Rettenetesen görcsöltem sokszor és nem egyszer átáztam. Ami a legjobb : sokkal jobb a szex a férjemmel, hiszen már nem kell védekeznünk. Bármikor elmehet bennem.
2017. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!