Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves szűz lány vagyok, a...

13 éves szűz lány vagyok, a menstruációm 2 hete késik, fel vagyok puffadva és sokat fáj a hasam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokat alszok, egészségesen táplálkozok, és tesiórán kívül 1 órát mozgok naponta a szabad levegőn. A havim ennyit még sosem késett. Néha "ott lent" is szúrósan fáj, pár pillanatra. Sok bélgázt eregetek, és feszül, fáj a hasam, ebből gondolom hogy fel vagyok puffadva. Szerintetek menjek nőgyógyászhoz? Vagy ez természetes? Van erre valami szuper női praktika? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 19. 21:16
 1/6 piriiiii ***** válasza:

Mióta menstruálsz? Ilyen idősen még simán kimaradhat néha.

Ne stresszelj rá.

2017. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb 11 éves koromtól menstruálok.
2017. szept. 19. 21:37
 3/6 anonim válasza:
Valószínűleg még nem teljesen rendszeres a ciklusod. A puffadás lehet a pms (menstruáció előtti panaszok) tünete. Ezt pl kamilla teával lehet enyhíteni.
2017. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én csak azt nem értem, hogy miért volt fontos azt kijelenteni, hogy száz vagy.

Vagy talán szeretnél ezen változtatni és burkolt célzás/felhívás keringőre akart lenni?

2017. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván azért, hogy ne egyből azt írkálja mindenki, hogy "terhes vagy! ennyi eszed van 13 évesen.. vegyél tesztet".
2017. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Menj el orvoshoz. Nekem is ilyen volt 14 évesen, és cisztikus tumor volt a petefészkemnél ami kitöltötte az egész hasamat, aztán ki kellett venni a petefészkemmel együtt. Nőgyógyász vagy háziorvos, de szerintem minél hamarabb vizsgáltasd ki magad!!
2017. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!