Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köztes vérzés, mi okozhatja?

Köztes vérzés, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

tapasztalatokra lenék kíváncsi.


Az előző menzeszem aug.30-án jött meg, de most szept. 09-én újra megjött. Először barnás pöttyök, majd élénkpiros fekete alvadékdarabokkal, és dől is belőlem a vér rendesen. Most már a 10-ik napja tart és eddig mindig 6 nap alatt lefolyt a havim.

Voltam már nőgyógyásznál, ő csak annyit mondott hogy pici gyulladás van. De hogy hol, vagy miért arra nem válaszolt és leletet sem adott. Más orvos nincs a környéken, akihez elmehetnék, így kénytelen vagyok rá hagyatkozni.

Illetve antibiotikum kúrán (Aktil-duo) voltam köhögés, arcüreg- és torokgyulladás miatt.


Még a hormonokra gyanakodtam, mivel az elmúlt pár hónapban indokolatlanul híztam kb. 10-12 kg-t.(eddig nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mert évekig ingadozott a súlyom). Pár havonta pedig "becisztásodik" a petefészkem(azaz a petefészkemben állandóan találnak kisebb cisztákat, amik általában felszívódnak, de néha komoly fájdalmat, kisebb hormonális problémát okoznak. De a menstruációmat még sosem zavarta meg.)


Járt már valaki így? Mitől lehet?


Köszönöm a válaszokat! :)



2017. szept. 20. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:

A gyulladás+ az antibiotikumod


Viszont a 10-12 kiló hízás nem normális pár hónap lefolyása alatt. Főleg, hogyha semmiben nem változott az életed. (Stressz, ilyesmi) Azt érdemes lenne kivizsgáltatni.Menj el háziorvoshoz,majd ad beutalót.

2017. szept. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!