Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nincs bajom? Bordamnal...

Ugye nincs bajom? Bordamnal oldalt nyomasra fajdalom

Figyelt kérdés
Mar tegnap ota erzem, hogy bal oldalt, a honaljam alatt az oldalamat ha megnyomom, akar neha oltozkodesnel is ha mondjuk felveszem a melltartom akkor faj,mintha egy lila foltot nyomnek meg. Hat lila foltom ott nincs es nem is emlekszem, hogy megutottem volna az oldalam. Lehet barmi bajom? Egyebkent azt tudniillik rolam hogy baromi hipochonder vagyok es mar rogton mindenrol a rak jut eszembe, vagy valami hasonlo komoly betegseg, nem birok magammal, ugye semmi bajom nem lehet? 16/l

2017. szept. 20. 06:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem erre anno növőgörcsöt mondtak, gondolom ők se tudták pontosan mi lehet. Helyedben elmennék orvoshoz hipohonder lévén nem hiszem hogy más meg tudna nyugtatni.
2017. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi komoly, megnyomhattad, meghúzódhatott lila folt nélkül is. Pár napig hagyd békén, ne nyomogasd, és ha utána még mindig fáj, akkor mondjuk jövő héten mutasd meg azért orvosnak. De szerintem el fog múlni, nekem is volt hasonló.
2017. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!