Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor mi van?

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Egy eve eszre vettem , hogy tobb a folyasom a kelletenel. Szine feheres/atlatszo. Szaga nincs. Tudom, hogy normalis, ha valakinek folyasa van es nem mindenkinek ugyanannyi. De nekem nem ilyen volt. Es van, hogy azt erzem, hogy megyek es kifolyik belolem a cucc. Iszonyat kellemetlen.

Termeszetesen voltam nogyogyasznal. 3 kulonbozonek raadasul. Mindegyiknek mondtam a problemat.

Az egyik azt mondta egeszseges vagyok.

A második csak annyit mondott, hogy ilyen tejsavas tusfurdovel furodjek.

A harmadik mondta, hogy igen látja hogy van valami gyulladás és felírt dalacin huvelykremet. Amit el is hasznaltam, de semmit nem javitott a helyzeten. Hozzateszem a rakszuresem es az ilyenkor minden bacira letesztelt dolog negativ lett. Legalabbis ezt mondták.

Fogamzásgátlót nem szedek. Óvszerrel védekezünk.

Más tünetem azon kivul hogy neha azt erzem hogy igy kifolyik belolem a cucc , nincs.

25 éves vagyok egyébként.

Valami tipp? Menjek egy 4. Nődokihoz is?



2017. szept. 20. 14:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ekezethianyert es helyesirasi hibakert bocsi, telefonrol vagyok.
2017. szept. 20. 14:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket, ég és fáj, akkor normális. Peteérés környékén több szokott lenni a folyás.
2017. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Peteéréstől függetlenül érzem sajnos
2017. szept. 20. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked bővebb a hüvelyed öntisztulása. Gondolom normális.
2017. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Nincs semmi bajod.
2017. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!