Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert ilyen keves a verem?

Miert ilyen keves a verem?

Figyelt kérdés

Vasarnap jott meg a 3.menstruációm es ezalatt a 3 nap alatt csak ilyen barnazas meg kicsit verzes volt csak...szoval siman elment volna 1 betet egy nap...azert tisztasagi nem szoval tuti mensi...azert persze cseréltem egyszer mert eleg undi ugyanaz a betet egesz nap... Amugy hétfőn beraktam egy tampont edzesre es konkretan nem volt rajta semmi... Amugy elozo 2 mensim is alig volt de ott azert 5-6 ora alatt megtelt egy mini tampon...

Mit csinaljak? Vagy ez normalis? Utalom a betetet de nem akarok igy tamponozni mert 8 ora alatt sem telne meg egy tampon...mar iltem forro fürdőben, onkielegitettem, hogy alhasi verbosegem legyen de nem torzent semmi... Kérlek segitsetek, mivel lehetne tobb verem? 14/l



2017. szept. 20. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Orulj neki, hogy csak ennyi. 14 evesen ez egyaltalan nem jelent bajt. Ne parazz ra, tudja a tested, hogy mit csinal, meg nem allt be, meg zajlanak a hormonvaltozasok javaban, nincsen semmi bajod.
2017. szept. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!