Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóról való leállás?

Fogamzásgátlóról való leállás?

Figyelt kérdés
Eddig hat tablettát szedtem be a dienille nevű fogamzásgátlóból. (jól szedtem, nem volt kihagyás, vagy időpontban elcsúszás) Nem élek/éltem nemi életet, a pattanások, illetve rossz menstruációs ciklusok miatt írták fel. Mára folyamatos alhasi fájdalom és hányingerérzetem van, holnapra kaptam időpontot, de az orvos nem akarja, hogy leálljak vele, én viszont nem akarom tovább szedni a tablettát- sem ezt, sem mást (egész nyáron orvoshoz jártam és csak a pénzemet vitte, részemről már besokkalltam, annyiban akarom hagyni az egészet) Hogyan, mikor lehet legelőször leállni a tablettával? Illetve, az újjal, ha felír egy másikat?

#fogamzásgátló-leállás
2017. szept. 21. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A levelet szedd végig, aztán a következőt már ne kezdd el.
2017. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha újat ír fel, akkor annál is ugyanez érvényes?
2017. szept. 21. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod szedni, akkor mondd meg a dokinak, hogy nem kérem köszönöm...
2017. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, idő kell míg hozzászokik a szervezeted. Ezért írnak 3 hónapnyit.
2017. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én orvosom nem is adnak másikat addig, amíg be nem szedtél 3 adagot, mivel annyi idő kell, hogy hozzászokj. Ha utána is szarul lennél akkor kapnál másikat.
2017. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!