Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak? (Lent)

Mit csinaljak? (Lent)

Figyelt kérdés

Mit csinaljak ha nagyon faj a hasam mikor megvan? Gyogyszert mar csak vegszukseg eseten veszek be, de irnatok nekem olyanokat amik tenyleg hasznalnak is?

Valamint tanc szakra jarok heti 8x1.5 ora edzesem van , ennek a jo resze h a mozgas az megvan. Viszont a rossz h nem engednek leulni vagy kijonni, csak abbam az esetben ha utana vissza se allok viszont akkor az igazolt hianyzasnak szamit. Ezt nem akarom, bar van olyan h alig birok allni a fajdalomtol nemhogy meg aznap 3 orat edzek.

Tudnatok nekem olyan megoldasokat irni, amik nem 1-1 ideig mulasztjak el, hanem talan meg is szunnenek a fajdalmamim? Vagy legalabb csokkennek?

Akar eletmod valtas is lehet h mit ne (t)egyek vagy hasonlok.

Nagyom szepen koszonom ba minnel elobb valaszoltok!!! 15/L



2017. szept. 23. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem csak a Cataflam + meleg borogatás segített. Ha jobban érzed magad egy kicsit, akkor a tánc tökéletes lenne arra, hogy elmulassza teljesen a fájdalmat. Szóval ha már érzed, hogy kezd hatni a gyógyszer, nyugodtan kezdj el mozogni, segíteni fog.


L/19

2017. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom szepen!!!!
2017. szept. 23. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!