Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Középiskolába orvosi vizsgálaton mennyire kell levetkőzni, mik fordulhatnak elő, hány ember megy be vizsgálatra egyszerre, ha szégyenlős valaki megteheti hogy csak bent az orvosi szobába vetkőzik majd le?

Bocs a sok kérdés miatt,de annyi rosszat hallani,főleg amiket fiúktól hallottunk milyen megalázó vizsgálatok voltak.Lányoknàl úgye nincs ilyen?(bugyi levétel)

09-23 14:42  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
Bugyi-melltartó.

Nézik a gerincet, lúdtalpat, testtartást, stb., meg megkérdik, menstruálsz-e már.

A fiúknál meg NEM megalázó vizsgálat az, hogy kitapintják a heréket, mert ha nem szállt le, elrákosodik a hasüregben.

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont 09-23 14:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De az,nagyon rosszul érezték maguk.Nekem is megalázó lenne ha mindent le kellene vennem,pedig nő az orvos.Nem is tudom mit csinálnék ha pasi lenne a doki

# 2/18Időpont 09-23 14:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De kösz a választ.

A többségnek megalazó ha pucérra kell vetkőznie hidd csak el mindegy fiú vagy lány vagy gyerek vagy felnőtt az illető!
A here leszállását meg születéskor és totyogó korban is megnézik.

# 3/18Időpont 09-23 14:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Privatba kérlek ne írjatok.De elsős vagyok.

# 4/18Időpont 09-23 14:54 Privát üzenet
Ha pár év múlva elkezdesz nemi életet élni,akkor nőgyógyászhoz is kell járnod.Sajnos,ez van.De túl lehet élni,ne aggódj.
Ezeken a dolgokon mindenki átesik.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/18Időpont 09-23 14:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van női orvos nőgyógyaszok között is,bevallom előre kerestem is,kutakodtam olyan után aki szimpi és jókat hallani róla.Utána néztem hogy vizsgál,miket hallani,hisz valóban eljön majd ez az idő is.
De a teljesen màs,ott se akarkihez megyek majd,hanem akit én választottam,akiről jókat hallottam,felkészülve rá.És ott nincs meztelenre vetkőzés,mell vizsgálat is csak kérésre.Teljesen elkülönített vizsgálóval.

# 6/18Időpont 09-23 15:00 Privát üzenet
Meztelenre az iskolai vizsgálatkor sem kell vetkőzni.
Mi lesz veled,ha egy fiú előtt kell levetkőznöd majd.:)

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont 09-23 15:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na azért röviden màs,hogy idővel egy választott női nögyógyász orvoshoz elmegyek,aki után alaposan utánanéztem és tudom figyelmes és arra törekszik nekem se legyen kellemetlen és más hogy iskolába lenne valami vércikis vizsgálat tegyük fel.

# 8/18Időpont 09-23 15:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A sex,jobban mondva szeretkezés,amikor 2 ember szerelmes egészen más.Mindkettő levetkőzik,szeretik,elfogadják egymást,mindkettőnek jó érzés,élmény!!!!

Ezt az orvosi vizsgálathoz ne hasonlítsd!

# 9/18Időpont 09-23 15:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hogy ne lenne iskolába meztelenre vetkőzès mikor 8.-ban a fiúk mesélték egy boxerba kellett bemenniük és azt is levenni a végén.Szerintem ez meztelen:-)Hidd el nem volt jó érzés nekik

# 10/18Időpont 09-23 15:09 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Diszkalkuliás ember mehet orvosi egyetemre?
Gimnáziumban orvosi szűrés hogy néz ki? Egyszerre több ember van bent? Mennyire kell vetkőzni, miket néznek?
Mi torténne ha egy civil ember orvosi beavatkozást hajtana végre egy sebesültön?
Orvosi vizsgálat előtt normális, hogy egyszerre több ember van benn a vetkőzőben? Találkozott már más is ilyen helyzettel? Baromi kényelmetlen egy szál ciciben várakozni..
Suliban, orvosi vizsgálaton általában mennyire kell levetkőzni a lányoknak? Egyszerre több ember van benn, vagy egyesével megy a vizsgálat? És tényleg nézik a nemiszervet is lányoknál?
Orvosi szteroid megváltoztathatja az ember kinézetét? (Budenofalk, napi 3x3 mg). Ha igen, abba marad és visszaáll az arc ha abbahagyom a szedését? És ez mennyi idő?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu