Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Középiskolába orvosi vizsgálat...

Középiskolába orvosi vizsgálaton mennyire kell levetkőzni, mik fordulhatnak elő, hány ember megy be vizsgálatra egyszerre, ha szégyenlős valaki megteheti hogy csak bent az orvosi szobába vetkőzik majd le?

Figyelt kérdés
Bocs a sok kérdés miatt,de annyi rosszat hallani,főleg amiket fiúktól hallottunk milyen megalázó vizsgálatok voltak.Lányoknàl úgye nincs ilyen?(bugyi levétel)
2017. szept. 23. 14:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%

Bugyi-melltartó.


Nézik a gerincet, lúdtalpat, testtartást, stb., meg megkérdik, menstruálsz-e már.


A fiúknál meg NEM megalázó vizsgálat az, hogy kitapintják a heréket, mert ha nem szállt le, elrákosodik a hasüregben.

2017. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De az,nagyon rosszul érezték maguk.Nekem is megalázó lenne ha mindent le kellene vennem,pedig nő az orvos.Nem is tudom mit csinálnék ha pasi lenne a doki
2017. szept. 23. 14:48
 3/18 A kérdező kommentje:

De kösz a választ.


A többségnek megalazó ha pucérra kell vetkőznie hidd csak el mindegy fiú vagy lány vagy gyerek vagy felnőtt az illető!

A here leszállását meg születéskor és totyogó korban is megnézik.

2017. szept. 23. 14:51
 4/18 A kérdező kommentje:
Privatba kérlek ne írjatok.De elsős vagyok.
2017. szept. 23. 14:54
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Ha pár év múlva elkezdesz nemi életet élni,akkor nőgyógyászhoz is kell járnod.Sajnos,ez van.De túl lehet élni,ne aggódj.

Ezeken a dolgokon mindenki átesik.

2017. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Van női orvos nőgyógyaszok között is,bevallom előre kerestem is,kutakodtam olyan után aki szimpi és jókat hallani róla.Utána néztem hogy vizsgál,miket hallani,hisz valóban eljön majd ez az idő is.

De a teljesen màs,ott se akarkihez megyek majd,hanem akit én választottam,akiről jókat hallottam,felkészülve rá.És ott nincs meztelenre vetkőzés,mell vizsgálat is csak kérésre.Teljesen elkülönített vizsgálóval.

2017. szept. 23. 15:00
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

Meztelenre az iskolai vizsgálatkor sem kell vetkőzni.

Mi lesz veled,ha egy fiú előtt kell levetkőznöd majd.:)

2017. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na azért röviden màs,hogy idővel egy választott női nögyógyász orvoshoz elmegyek,aki után alaposan utánanéztem és tudom figyelmes és arra törekszik nekem se legyen kellemetlen és más hogy iskolába lenne valami vércikis vizsgálat tegyük fel.
2017. szept. 23. 15:04
 9/18 A kérdező kommentje:

A sex,jobban mondva szeretkezés,amikor 2 ember szerelmes egészen más.Mindkettő levetkőzik,szeretik,elfogadják egymást,mindkettőnek jó érzés,élmény!!!!


Ezt az orvosi vizsgálathoz ne hasonlítsd!

2017. szept. 23. 15:06
 10/18 A kérdező kommentje:
Hogy ne lenne iskolába meztelenre vetkőzès mikor 8.-ban a fiúk mesélték egy boxerba kellett bemenniük és azt is levenni a végén.Szerintem ez meztelen:-)Hidd el nem volt jó érzés nekik
2017. szept. 23. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!