Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nők! Ti milyen márkájú...

Lányok! Nők! Ti milyen márkájú betétet használtok?

Figyelt kérdés
13/l
2017. szept. 23. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs fix márka, amit használok, tulajdonképpen mindegy.
2017. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jessa, DM-ben kapható.
2017. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ha lehet akkor csak alwayst, mert általában sokat jövök-megyek vagy csak sokat dolgozom és az megbízhatóbb. Néha azt a zöldet, nem jut eszembe a neve... naturland vagy valami. Az sem rossz és természetesebb érzése van. Mást nem használok mert kell egy megbízható, mivel általában folyton csinálok valamit
2017. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Always. Kipróbáltam a Naturellát vagy mit is, de az valahogy nem volt olyan jó...túlságosan megszoktam az Always-t :D
2017. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Alwayst (Always sensitive soft cottont). Nekem az vált be. A többi Always szerintem nem jó, mert nagyon műanyagos. A soft cotton verzió viszont nem, az puha fedőréteggel van ellátva. Meg nem is gyűrődik.

Írj priviben ha van kérdésed.

2017. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤😊
2017. szept. 24. 13:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Én Always-t használok, szerintem nagyon jó a szívóképessége, és nagyon kényelmes is, és nem olyan mint a legtöbb betét, hanem ezen van egy ilyen "hálóréteg" szerűség :D
2017. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 13/l
2017. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen már próbáltam kicsit régebben de ugy emlekszem mintha nem tapadt volna jól:(


Narancs sárga színű volt

2017. szept. 24. 17:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen Alwaysból sem mindegy hogy milyen fajta. A narancssárga nem ragad olyan jól. A világosrózsaszín sokkal jobb
2017. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!