Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok, mi lehet a baj?

Mit gondoltok, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Hónap eleje óta aktív szexuális életet élek.

Szeptember 30.-án kellett volna megjönnie,ám 19.-én (kedd este) nagyon nagy stressz ért (és én szerintem) ez miatt 20.-án ''megjött''. 9 nappal hamarabb.

Felhívtam a nőgyógyászomat,hogy elkezdjem-e szedni a fogamzásgátlót (első) ,mert megjött de nagyon kis mennyiségben van meg. Mondta hogy várjak egy napot,és amikor bő a menstruációm,akkor vegyem be. 21.-én reggel bő volt ezért bevettem az első szemet de aznap estére lecsökkent a mennyiség, sőt másnapra el is múlt. De azóta szedem a gyógyszert,hátha csak a stressz zavart be.

Mára az történt,hogy nagyon fáj a hasam mikor pisilek (sőt utána is) és a papír halványpiros mikor megtörlöm magam. Felfázhattam?

A héten felhívom a dokit azért és megkérdezem,hogy most akkor mivan mert sose volt ilyen velem csak érdekelne,hogy ti mit gondoltok.

21/L


2017. szept. 25. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlótól van. Pár hónapig csinál ilyeneket, hogy vérezgetsz.
2017. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy csak a 3-4. naptól kezdjem szedni, mert így kevesebb az esélye annak, hogy áttöréses vérzés lép fel. Az első pár hónapban normális.
2017. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2017. szept. 26. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!