Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött még meg a menzeszem....

Nem jött még meg a menzeszem. Ez még normálisnak számít?

Figyelt kérdés

Július 4-én megjött, majd augusztus 3-án.

Augusztus 22-én együtt voltam a barátommal, és augusztusba a havim megjött mégegyszer, 26-án.

Védekeztünk, nem akarunk gyereket. Egyszer sem szakadtak ki az óvszerek. Most 25-e van, szeptember és még mindig nem jött meg. Ha a héten nem jön meg csinálok egy tesztet, de ha nem szakadt ki az óvszer egyszer sem akkor kizárt a dolog, de már bebeszélem magamnak...



2017. szept. 25. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
lehetett egy rövid ciklusod, vagy stresszeltél, stb. ami miatt megjött. aug 22höz képest viszont még időben vagy
2017. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a nőket többnyire nem tanítják meg sem a suliban sem otthon arra, hogy nem azt kell nézni, hányadika van. Senki nem fogja előkapni a naptárat a válaszolók közül, hogy kiszámolgassa, hogy mennyire okésak vagy nem okésak a ciklusaid.


A nőgyógyász is mindig azt kérdezi, ha cikluszavarokról van szó: Hány napos volt az elmúlt 3 ciklusa? A ciklus hányadik napján tart?

Ebből lehet megmodani, mi normális.

Tehát: írd meg nekünk, milyen hosszúak voltak a ciklusaid az utóbbi időben?


Ha jól számolom, akkor most a 31. napon tartasz, ha az előző vérzésed 26-án kezdődött. Az még normális, mert 21 és 38 között szokták normálisnak nevezni.

De: a korábbi ciklushosszaidhoz is kell viszonyítani! Ha pl. általában 26 vagy 27 naposak szoktak lenni a ciklusaid, akkor viszont már nem annyira normális.


Ma már van egy csomó ciklusnaptár alkalmazás amit letölthetsz telóra, és az kiszámolja neked, még a statisztikáidat is felállítja!

2017. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne parázz, mert attól késik.
2017. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!