Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap hajnalban, egy ivós...

Tegnap hajnalban, egy ivós buli után történt az eset, mindketten nagyon be voltunk rúgva én igazából nem sok mindenre emlékszek, de úgy keltem reggel, hogy nagyon fáj az egész puncim, be van dagadva. Felsértette a túl durva ujjazásával?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a hüvelybemenetnél és alatta a gátnál van egy kis pukli közel a végbélnyílásomhoz. Az tuti, hogy nagyon száraz voltam végig, hisz amúgy én szexelni se akartam. A szárazságtól fájhat nagyon a puncim?

2017. szept. 26. 16:09
 1/10 A kérdező kommentje:
tegnap jobban fájt kb ülni is alig tudtam rajta. ma már egy fokkal jobb.
2017. szept. 26. 16:10
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
No, irány a nőgyógyász még MA! Egyrészt 72 órás tablettáért, ha nem védekeztetek, másrészt mert így azért nem szokott lesérülni az ember egy ujjazástól :( Oké, hogy kidörzsölt, mert száraz voltál, de pukli???
2017. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Erőszak. Ennyi. Orvos MOSt meg tabletta és feljelentés.
2017. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedek, szóval terhesség kizárva.
2017. szept. 26. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Na,akkor az már fél siker,ha legalább terhes nem lehetsz ennyi ésszel.
2017. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkivel történhetnek meg ilyenek, én nem akartam vele lefeküdni, de egy magatehetetlen lányt nem túlzottan nehéz levetkőztetni és azt csinálni vele amit akarsz.. Hibás vagyok, hogy miért ittam annyit főleg úgy, hogy baráti társasággal voltam és a srác maga vitt fel valahogy az albérletébe. Nem szexelek össze vissza, ő volt a 3-ik srác az életembe akivel történt valami.
2017. szept. 26. 16:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani de mire szamítottál amikor föl tetted a kérdést? A kérdésből nem jön le egyből hogy mi történt. Menj a rendőrségre és csináltass látlelet.
2017. szept. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
El kellene menned nőgyógyászhoz, és megnézetni magad belülről is. Ha körömmel felsértette a méhszájad, komoly bajod is lehet belőle. A méhszáj érzéketlen, de könnyen el is rákosodhat. Fertőzést is kaphattál. Lehet ad az orvos valami fertőtlenítő kúpot. A fertőzéstől, erőszakos közösüléstől fájhat a nemi szerved.
2017. szept. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megerőszakolt. Az nem lehet mentség a részéről, hogy hát részeg voltál és nem védekeztél.

Menj el orvoshoz, látlelet készüljün és jelentsd fel.

2017. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Hát pl. nem kéne hullarészegre inni magad, de attól még erőszak volt.
2017. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!