Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor meg fog jönni a...

Unicorniiiiiiiiiisss kérdése:

Most akkor meg fog jönni a menzeszem vagy miii?

Figyelt kérdés

12 vagyok de novemberben leszek majd nemsokára 13. Már vagy 1 éve van ilyen fehér izé a bugyimon. Az osztályban már mindenkinek megjött csak nekem nem. És emiatt csúfolnak. Ez nem értem mire jó nekik de mind1.

A hónaljamon 1 hónapja kezdett el nőni a szőr.

Amúgy 36 kg vagyok. Vékony csontú. Segítsetek!



2017. szept. 27. 21:19
 1/4 anonim válasza:
100%

Miből gondolod hogy meg fog jönni?

Abból hogy 13 éves leszel vagy mert már van szőr a hónaljadon?


Egyébként szerintem nem. (bár egyszer biztos )

A "fehér izé" pedeig lehet, hogy még 2-szer annyi ideig fog tartani, de ez genetika és a soványabbaknak általában később szokott megjönni.

Ha meg csúfolnak mondd azt hogy legálább bármikor mehetsz strandra ők meg nem. :D

Remélem segítettem.

2017. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó,az igaz! na mindegy
2017. szept. 27. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne várd annyira szerintem, nem egy jó dolog...viszont az osztalytarsaid agyi szintje egyenlő a nullával, ha ezért csúfolnak...viszont, ha ennyire vékony vagy, akkor tényleg később fog megjönni :/ kb 14-15 leszel...de lehet előbb, ezt így nem lehet megmondani 13/l
2017. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én is ilyen irtó vékony vagyok, és igen én is izgultam hogy mikor fog megjonni, engem nem csufoltak erte, de mondtak enyhe szélzásokat. Szerintem ne várd...nem egy kellemes dolog, és ne érezd magad kevesebbnek. Max ha nagyon csúfolnak hazudd azt hogy már meg van és kész. 13/l
2017. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!