Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tépi a szőröm a borotva!?...

Tépi a szőröm a borotva!? Szőrnövéssel megegyező irányba nem szedi le rendesen, visszafele meg nagyon tépi. Vérzik, piros, pöttyös.

Figyelt kérdés

Tegnap borotváltam le először teljesen ott lent magam. Mára már borostás, így nekiálltam ma is. 4 pengés eldobható női borotvával, + borotvahab. Előtte áztattam a bőröm.


Nagyon fáj, ez nem oké. Elmegyek inkább majd gyantáztatni, de most ezt át kéne hidalni vhogy.

Hogy borotváljam hogy ne fájjon?



2017. szept. 28. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Naponta nem szabad borotválni! A szőrtüszőket sértetted meg, azért ilyen. Várj legalább 1 hetet az újabb borotválással.
2017. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Új a bororva? Akkor szokott ilyet csinálni, amikor már nem elég éles. És ne szárazon csináld, hanem zuhanyzás közben. Én tusfürdővel szoktam felhabosítani, mielőtt lehúzom, a borotvahabot még sosem próbáltam.
2017. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Ja és ha legelőször csináltad, akkor valószínűleg túl hosszú volt még a szőr. Le kellett volna vágni amilyen rövidre tudod, és utána borotválni. Legközelebb már nem fogja húzni, ha nem hagyod fél centisnél jobban megnőni. Én heti egyszer borotválom.
2017. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Naponta tényleg ne borotváld! Nagyon nem tesz jót. Én is heti egyszer szoktam kb de mostanában még így is kipattog meg verzik es brr utálom. Amint teheted gyanta!
2017. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!